Może Ci się również spodoba

25 komentarzy

 1. Joanna Anielewicz pisze:

  Witam. Na wzmianki o platformie prowadzonej przez markę FXGM natknęłam się poszukując ciekawych pomysłów na to jak zarobić pieniądze w Internecie. Czy jest to rozwiązanie korzystne? Jak wygląda funkcjonalność tej platformy, obsługa klienta i w jaki sposób można zalogować się do FXGM?

  • Adrianna Śliż pisze:

   Ja obecnie jestem posiadaczką konta Discovery i muszę przyznać, że zaoferowane mi warunki przypadły mi do gustu. Mam zagwarantowaną ochronę 20 procent wkładu, a ceny za jakie kupuję produkty są nawet o 10 procent niższe. Rozważam przejście na plan Silver, ale to dopiero po zwiększeniu budżetu inwestycyjnego 😉

 2. Leon Nowacki pisze:

  Muszę przyznać, że początkowo do systemu odnosiłem się sceptycznie, jednak jeżeli chodzi o FXGM recenzja może być obecnie tylko pozytywna, bowiem działa ona na rynku dość długo, bo aż od 2011 roku. Niedawno wprowadzony został dodatkowo program ochrony depozytów do aż 20 tysięcy euro, więc opłaca się sprawdzić brokera bardziej niż kiedykolwiek.

 3. Sławomir Ilnicki pisze:

  Na uwagę zasługuje proste logowanie do platformy FXGM i duży asortyment dostępnych produktów, jako że handlować możemy tak na Forexie jak i akcjami oraz surowcami. Osobiście jestem bardzo zadowolony, a z systemu korzystam od 3 lat.

 4. Ola Koniecko pisze:

  W odniesieniu do FXGM opinie, z którymi się spotkałam były raczej pozytywne, więc postanowiłam sprawdzić to sama. Pozytywnie zaskoczyła mnie ilość sposobów płatności – w końcu mogę wykorzystać fundusze zgromadzone na moim koncie Skrill, za co duży plus.

  • Sławek Tomaszewski pisze:

   Fajnie, że w końcu powstała platforma, która obsługuje wszystkie najbardziej popularne sposoby płatności, dzięki czemu mogę dokonywać wpłat i wypłat niemalże w mgnieniu oka. Obecnie korzystam ze Skrilla, ale dobrze wiedzieć, że w razie gdybym musiał skorzystać z przelewu tradycyjnego, również będę miał taką możliwość

 5. Janusz Olejniczak pisze:

  Zgadzam się z przedmówcami. Dużo handluję akcjami, zarówno sprzedając je jak i kupując, a tutaj mam dostęp do jasnej i przejrzystej platformy. Po zalogowaniu do FXGM wszystkie opcje są dokładnie tam, gdzie być powinny.

 6. Radosław Zamojski pisze:

  Witam, mam pytanie odnośnie platformy – czy przy jej pomocy można handlować kryptowalutami? Od tego bowiem uzależniam swój wybór systemu inwestycyjnego. Nie wiem czy dobrym pomysłem będzie korzystanie z aplikacji dostępnej w naszym kraju, czy też zaryzykowanie i ulokowanie kapitału za granicą. Zanim podejmę ostateczną decyzję chciałbym zapoznać się z Waszymi rekomendacjami.

  • Sylwia Wojnowska pisze:

   Panie Radosławie, FXGM opinie pozytywne zawdzięcza przede wszystkim temu, że regularnie rozszerza ofertę o nowe instrumenty. Niedawno doszły do niej właśnie kryptowaluty, które legitymują się wysoce korzystną dźwignią finansową (1:2 zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych).

 7. Rafał Wójcik pisze:

  Ja osobiście jestem z platformy FXGM jak najbardziej zadowolony, jednak już na wstępie muszę wspomnieć, że żeby w pełni skorzystać z ogromu oferowanych przez nią funkcji, warto zdobyć choć podstawową wiedzę o właściwym dokonywaniu transakcji na rynkach inwestycyjnych. Bez tego próg wejścia okazać się może odrobinę zbyt wysoki dla początkujących, głównie z uwagi na fakt, że żeby handlować trzeba nauczyć się w stopniu choćby zadowalającym obsługi aplikacji MetaTrader. Przyznaję, że nawet mi mimo wieloletniego doświadczenia sprawiała ona nieco problemów, kiedy jednak odpowiednio ją rozgryzłem, jej obsługa jest dla mnie tak prosta jak obsługa pierwszego lepszego klienta poczty elektronicznej. Jeżeli masz choć odrobinę zacięcia i chcesz poszerzyć swoje horyzonty inwestycyjne, jak najbardziej warto dać tej platformie szansę.

 8. Adam Sokołowski pisze:

  Zaciekawiła mnie duża oferta różnorodnych kont i pakietów, jednak po dokładniejszej analizie okazuje się, że część z nich pozostaje poza moim zasięgiem, głównie z uwagi na konieczność dosyć dużego wkładu własnego którym obecnie nie dysponuję. Jest to jednak wyłącznie moja obserwacja, a jeżeli mówimy o ogóle dostępnych funkcji na platformie FXGM recenzja może być wyłącznie pozytywna, bowiem mało jeszcze na rodzimym rynku tak rozbudowanych systemów. Zaglądam tu regularnie i widzę, że stale się ona rozrasta.

 9. Mateusz Borkowski pisze:

  Bardzo ciekawa oferta i dużo opcji zarówno wpłaty jak i wypłaty funduszy. Początkowo myślałem, że nie będzie nawet mowy o obsłudze transakcji realizowanych przy pomocy usługi Netteler, jednak bardzo się pomyliłem! Sensowna jest też dźwignia finansowa oferowana zarówno klientom prywatnym jak i biznesowym. Mimo, że nie mam styczności z komputerami zbyt często, FXGM zdobył moje zaufanie głównie dzięki prostocie obsługi i przejrzystej prezentacji wszystkich niezbędnych podczas handlu funkcji. Osobiście daję mu mocne 8+/10, bo uważam, że zawsze istnieje możliwość poprawy jakości! 🙂

 10. Mirosław Adamski pisze:

  Witam serdecznie! Od niedawna zgłębiam temat FXGM i z tego co się dowiedziałem, jest to warta uwagi marka, a co najważniejsze – nieprowadząca działalności w sposób podejrzany. Zapoznałem się z informacjami dotyczącymi firmy i zauważyłem, że mimo, iż działa na rynku już od dawna (a dokładnie od roku 2011), to ani razu nie zaprzestała ani nie zawiesiła działalności. Jest to moim zdaniem ogromny plus, jednak dysponuję dosyć sporymi środkami i nie wiem czy mogę sobie pozwolić je ulokować w ramach tej platformy. Interesuje mnie relatywnie szybki zysk w niedługim okresie czasu. Czy ktoś z Was próbował może FXGM i może mi podpowiedzieć, czy warto tu zacząć swoją przygodę?

 11. Agnieszka Kunicka pisze:

  Hej Mirku!
  Jeżeli szukasz sposobności do handlu online, wydaje mi się że ciężko będzie obecnie o lepszą platformę niż ta oferowana przez przedsiębiorstwo FXGM. Bardzo podoba mi się fakt, że nawet ryzykując dość dużo, wiem że w razie właściwie przeprowadzonego obrotu pieniądze zostaną mi wypłacone.
  Jest to możliwe, bowiem FXGM niedawno dołączył do programu ochrony depozytów swoich klientów.

 12. Tomek Macewicz pisze:

  To co piszesz jest bardzo ciekawe, Agnieszko. Jednak czy mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Jako jeden z licznych inwestorów detalicznych w moim mieście chciałbym nieco pomnożyć swój kapitał, jednak nie jestem pewien do jakiej sumy chroni mnie sama platforma.

 13. Adam Słowiński pisze:

  Tomku, jeżeli interesuje Cię tematyka korzystania ze stron tego typu, warto zacząć od lektury regulaminu oraz pliku pomocy, z którego z całą pewnością dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji. Wystarczyła chwila, żeby określić, iż FXGM chroni pieniądze swoich użytkowników do kwoty 20 tysięcy euro.
  Muszę przyznać, że to o wiele więcej niż jestem w stanie na chwilę obecną wyłożyć, jednak dobrze wiedzieć, że w razie czego przysługuje mi zabezpieczenie aż takiej wysokości.

 14. Michał Zięba pisze:

  Regularnie rozmawiam z wieloma początkującymi inwestorami, których pociąga temat handlu kontraktami CFD.
  Z moich doświadczeń wynika, że wchodzą oni na rynek przekonani, że szybko i bezproblemowo zwielokrotnią wpłacony wkład – nie zawsze jednak tak się dzieje. Musicie także bezwzględnie pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków. Niezależnie od tego jakie „pewniaki” Wam podpowiedziano – handlujcie z głową i zachowajcie ostrożność.
  Żadna platforma nie zagwarantuje Wam stuprocentowej pewności dużych zysków przy jednoczesnym minimalnym ryzyku.

 15. Stanisław Woźniak pisze:

  Ja z kolei szukam informacji na temat ogólnego funkcjonowania platformy udostępnianej przez FXGM, a przede wszystkim – czy jest ona intuicyjna i łatwa w obsłudze? Handlowałem do tej pory na dwóch innych i szybko zraził mnie nadmierny poziom komplikacji. Czy w tym przypadku jest inaczej?

 16. Bartek Kuc pisze:

  Panie Staszku, jak najbardziej może Pan w takim razie dać szansę FXGM, bowiem jest to portal przygotowany z myślą o osobach takich jak Pan – nie dość, że interfejs jest jasny i przejrzysty, do dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów czeka na Pana obsługa klienta, z którą można skontaktować się poprzez e-mail lub też telefonicznie. Eksperci rozwieją wszystkie Pana wątpliwości!

 17. Michał Kujawa pisze:

  Z tego typu platform powinno się korzystać tylko w przypadku, kiedy dokładnie rozumiesz jak działają. W przeciwnym wypadku możesz stracić fortunę, a żadna gwarancja depozytu ci w takim przypadku nie pomoże. Trzeba po prostu zachować ostrożność.

 18. Halina Adamowicz pisze:

  Ja z portalu udostępnianego przez FXGM korzystam już dobre dwa lata i bardzo cieszy mnie jego prawidłowe funkcjonowanie. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakaś funkcja nie działała czy też żeby występowały przedłużające się problemy techniczne, a to trzeba uznać za duży plus. Oznacza to bowiem, że grać można niemalże bez przerwy, o każdej porze dnia i nocy.

 19. Daniel Czarnecki pisze:

  Przyznam, że bardzo przyjemnie gra się tu dźwignią finansową, o wiele lepiej niż na portalach zagranicznych. Dopiero testuję stronę, ale kiedy tylko lepiej się z nią zapoznam, od razu opublikuję obszerniejszą recenzję!

 20. Maciek Zamojski pisze:

  Witajcie! Chciałbym trochę podreperować swój domowy budżet, a że mam nieco oszczędności postanowiłem nieco bardziej zainteresować się instrumentami finansowymi. Muszę już na wstępie przyznać, że jestem nowy na rynku produktów handlowych, więc chciałbym zasięgnąć Waszej porady – czy w chwili obecnej wybór FXGM jako platformy do transakcji jest tym najsensowniejszym, czy jednak Waszym zdaniem warto byłoby rozejrzeć się za innymi witrynami? Jak to wygląda w Waszym przypadku?

  • Adam Chmielewski pisze:

   Maćku, powiem Ci szczerze, że w chwili obecnej trudno o lepszą platformę i mówię to z doświadczenia. Działam na FGXM od kilku miesięcy, gdyż przyciągnęło mnie całkowite bezpieczeństwo transakcji (zabezpieczenie depozytu nawet do 20 tysięcy Euro), natomiast zatrzymały korzystne dźwignie finansowe, szczególnie dla kryptowalut, którymi obecnie handluję. Moim zdaniem jak najbardziej warto zaryzykować!

 1. 23 października, 2018

  […] FXGM dostają do wyboru trzy platformy handlowe, w tym jedną przeznaczoną dla urządzeń mobilnych. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *