11 Replies to “Przegląd FXGM 2019, Oceny użytkowników, Premia, Demo i więcej”

 1. Witam. Na wzmianki o platformie prowadzonej przez markę FXGM natknęłam się poszukując ciekawych pomysłów na to jak zarobić pieniądze w Internecie. Czy jest to rozwiązanie korzystne? Jak wygląda funkcjonalność tej platformy, obsługa klienta i w jaki sposób można zalogować się do FXGM?

 2. Muszę przyznać, że początkowo do systemu odnosiłem się sceptycznie, jednak jeżeli chodzi o FXGM recenzja może być obecnie tylko pozytywna, bowiem działa ona na rynku dość długo, bo aż od 2011 roku. Niedawno wprowadzony został dodatkowo program ochrony depozytów do aż 20 tysięcy euro, więc opłaca się sprawdzić brokera bardziej niż kiedykolwiek.

 3. Na uwagę zasługuje proste logowanie do platformy FXGM i duży asortyment dostępnych produktów, jako że handlować możemy tak na Forexie jak i akcjami oraz surowcami. Osobiście jestem bardzo zadowolony, a z systemu korzystam od 3 lat.

 4. W odniesieniu do FXGM opinie, z którymi się spotkałam były raczej pozytywne, więc postanowiłam sprawdzić to sama. Pozytywnie zaskoczyła mnie ilość sposobów płatności – w końcu mogę wykorzystać fundusze zgromadzone na moim koncie Skrill, za co duży plus.

 5. Zgadzam się z przedmówcami. Dużo handluję akcjami, zarówno sprzedając je jak i kupując, a tutaj mam dostęp do jasnej i przejrzystej platformy. Po zalogowaniu do FXGM wszystkie opcje są dokładnie tam, gdzie być powinny.

 6. Witam, mam pytanie odnośnie platformy – czy przy jej pomocy można handlować kryptowalutami? Od tego bowiem uzależniam swój wybór systemu inwestycyjnego. Nie wiem czy dobrym pomysłem będzie korzystanie z aplikacji dostępnej w naszym kraju, czy też zaryzykowanie i ulokowanie kapitału za granicą. Zanim podejmę ostateczną decyzję chciałbym zapoznać się z Waszymi rekomendacjami.

  1. Panie Radosławie, FXGM opinie pozytywne zawdzięcza przede wszystkim temu, że regularnie rozszerza ofertę o nowe instrumenty. Niedawno doszły do niej właśnie kryptowaluty, które legitymują się wysoce korzystną dźwignią finansową (1:2 zarówno dla klientów prywatnych jak i biznesowych).

 7. Ja osobiście jestem z platformy FXGM jak najbardziej zadowolony, jednak już na wstępie muszę wspomnieć, że żeby w pełni skorzystać z ogromu oferowanych przez nią funkcji, warto zdobyć choć podstawową wiedzę o właściwym dokonywaniu transakcji na rynkach inwestycyjnych. Bez tego próg wejścia okazać się może odrobinę zbyt wysoki dla początkujących, głównie z uwagi na fakt, że żeby handlować trzeba nauczyć się w stopniu choćby zadowalającym obsługi aplikacji MetaTrader. Przyznaję, że nawet mi mimo wieloletniego doświadczenia sprawiała ona nieco problemów, kiedy jednak odpowiednio ją rozgryzłem, jej obsługa jest dla mnie tak prosta jak obsługa pierwszego lepszego klienta poczty elektronicznej. Jeżeli masz choć odrobinę zacięcia i chcesz poszerzyć swoje horyzonty inwestycyjne, jak najbardziej warto dać tej platformie szansę.

 8. Zaciekawiła mnie duża oferta różnorodnych kont i pakietów, jednak po dokładniejszej analizie okazuje się, że część z nich pozostaje poza moim zasięgiem, głównie z uwagi na konieczność dosyć dużego wkładu własnego którym obecnie nie dysponuję. Jest to jednak wyłącznie moja obserwacja, a jeżeli mówimy o ogóle dostępnych funkcji na platformie FXGM recenzja może być wyłącznie pozytywna, bowiem mało jeszcze na rodzimym rynku tak rozbudowanych systemów. Zaglądam tu regularnie i widzę, że stale się ona rozrasta.

 9. Bardzo ciekawa oferta i dużo opcji zarówno wpłaty jak i wypłaty funduszy. Początkowo myślałem, że nie będzie nawet mowy o obsłudze transakcji realizowanych przy pomocy usługi Netteler, jednak bardzo się pomyliłem! Sensowna jest też dźwignia finansowa oferowana zarówno klientom prywatnym jak i biznesowym. Mimo, że nie mam styczności z komputerami zbyt często, FXGM zdobył moje zaufanie głównie dzięki prostocie obsługi i przejrzystej prezentacji wszystkich niezbędnych podczas handlu funkcji. Osobiście daję mu mocne 8+/10, bo uważam, że zawsze istnieje możliwość poprawy jakości! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *