Fortissio – hajlepszy broker na rodzimym rynku

W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy przyjrzeć się platformie handlowej, która dopiero niedawno zaczęła polskim rynku, jednakże niemalże natychmiast zjednała sobie spore grono zwolenników, natomiast każdego dnia liczba inwestorów zainteresowanych pomnażaniem posiadanych środków za jej pomocą rośnie. Pragniemy sprawdzić, czy opinie o Fortissio, z którymi spotkaliśmy do tej pory są słuszne i czy warto powierzyć swoje środki administracji nadmienionego serwisu.

Inwestujesz? Musisz to wiedzieć!

O tym, że Fortissio to nie oszustwo dowiemy się w już w momencie, gdy będziemy chcieli pozyskać więcej informacji dotyczących dostępnych typów kont (których to do wyboru mamy aż sześć) i w tym celu zdecydujemy się na kontakt z przedstawicielami działu obsługi klienta. Z przyjemnością informujemy, że osoby odpowiedzialne za rozwiązywanie problemów oraz odpowiadanie na pytania konsumentów dostępne są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że niezależnie od pory dnia czy nocy zostaniemy obsłużeni w pełni profesjonalnie.

Co więcej, jeżeli chodzi o informacje dotyczące Fortissio to nadmienić należy, że platforma działa zgodnie z prawem, bowiem podlega ona nie tylko przepisom obowiązującym na terenie Unii Europejskiej, ale jest także nadzorowana przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego. Jest to kolejny atut przemawiający za założeniem konta w serwisie. Sama rejestracja przebiega bardzo sprawnie i po podaniu podstawowych danych umożliwiających dalszą identyfikację uzyskamy możliwość wpłaty depozytu o określonej przez nas wysokości.

Dostępne rodzaje kont użytkownika

Przyjrzyjmy się teraz typom dostępnych kont, bowiem przyznać trzeba że w tej kwestii Fortissio wyprzedza konkurencję o całe lata świetlne. Jeżeli dopiero zaczynamy swoją przygodę z rynkami kapitałowymi, na pewno naszą uwagę przyciągnie pierwszy z dostępnych pakietów noszący nazwę Basic. W jego ramach możemy inwestować budżetem od 200 do 1999 dolarów, co naszym zdaniem jest zakresem idealnym, aby lepiej rozeznać się w realiach rynkowych oraz sprawdzić swoje umiejętności.

Na duży plus Fortissio należy zaliczyć fakt, że platforma oddelegowuje osobistych managerów do kont swoich klientów, dzięki czemu mogą oni być pewni, że w każdej chwili otrzymają wsparcie lub też będą mogli uzyskać porady, które z całą pewnością pozwolą im szybciej oraz skuteczniej pomnożyć posiadane środki. Już na samym początku swojej drogi użytkownik może liczyć na znacznie korzystniejsze warunki cenowe, jak również na zniżki na opłaty rollover. Jest to ewenement w skali kraju, bowiem mało która platforma aż do tego stopnia dba o swoich klientów oraz stara się im maksymalnie uprzyjemnić pierwszy kontakt z rynkami kapitałowymi gwarantując dodatkowo minimalizację ewentualnych poniesionych strat. Nic więc dziwnego, że opinie o Fortissio na różnorakich forach internetowych i w mediach społecznościowych są tak pozytywne!

fortissio opinie

Jeżeli jednak uważamy się za osobę dość doświadczoną w temacie inwestycji, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zdecydowali się na pakiet nieco bardziej kompleksowy. Uwagę przykuwa bez wątpienia opcja Silver, która to dedykowana jest klientom pragnącym obracać w ramach serwisu funduszami w zakresie od 5000 do 9999 dolarów. Jest to rząd wielkości nieosiągalny dla początkujących, jednakże należy przyznać, że firma wie jak zachęcić użytkowników do inwestowania większym kapitałem. Po wyborze rzeczonego pakietu otrzymamy bowiem dostęp do darmowego e-booka z poradami dotyczącymi skutecznego obracania posiadanymi pieniędzmi, jak również będziemy mogli skorzystać z całkowicie bezpłatnego szkolenia i webinarów, które z całą pewnością pomogą nam poszerzyć swoją wiedzę.

Na uwagę zasługuje także fakt, że im lepszy pakiet wybieramy, na tym bardziej korzystne warunki współpracy z Fortissio możemy liczyć. W przypadku pakietu Silver zniżka nie jest już marginalna jak miało to miejsce w przypadku konta Basic, a wynosi stałe 10 %! Na identyczną obniżkę liczyć możemy w przypadku ponoszonych opłat, natomiast jeżeli chodzi o zabezpieczenie realizowanych transakcji, to jest ono ponadprzeciętnie wysokie, jako że wynosi aż 25 %! Co jednak ciekawe, jeżeli mamy na podorędziu jeszcze większe fundusze, liczyć możemy na znaczne większe profity – w ramach recenzji Fortissio przeskoczymy teraz kilka kolejnych typów kont i przejdziemy do tego dedykowanego wytrawnym inwestorom,  oferujące im korzyści, o których użytkownicy innych serwisów dostępnych w Polsce mogą wyłącznie pomarzyć.

Coś dla wytrawnych graczy

Sama nazwa konta (VIP) jasno informuje, że mamy do czynienia z opcją niezwykłą, ekskluzywną i przeznaczoną wyłącznie dla wybranych. Zapoznajmy się z nią bliżej i sprawdźmy co oferuje ona klientom serwisu. Na pierwszy plan wysuwa się nielimitowany górny próg inwestycyjny oraz suma bazowa na poziomie 30 tysięcy dolarów. Po przeliczeniu tej sumy na rodzimą walutę uzyskamy kwotą ponad 100 tysięcy złotych, co samo w sobie jest wyjaśnieniem dlaczego konto to jest aż tak ekskluzywne – mało kto może sobie bowiem pozwolić na inwestowanie aż tak dużych funduszy. Załóżmy jednak, że dysponujemy takim budżetem.

Na jakie przywileje możemy liczyć? Poza darmowymi e-bookami, webinarami i sesjami szkoleniowymi oraz nadzorem menadżera konta, które to oferowane są nam także w przypadku pakietów mniej zaawansowanych, skorzystać będziemy mogli także z usług osobistego agenta obsługi klienta, który to dostępny będzie nieprzerwanie, niezależnie od pory dnia czy nocy i zawsze z chęcią posłuży nam poradą czy rozwiąże napotkany problem. Najciekawszą kwestią są jednak obniżki oferowane klientom VIP – zniżka ceny oraz opłat w tym przypadku sięga aż 25 %, dzięki czemu inwestowanie stanie się dla nas o wiele bardziej lukratywnym zajęciem, a każda właściwie podjęta decyzja wiązać się będzie z większym zarobkiem po naszej stronie. Będziemy mogli także pokusić się o wykonywanie nieco bardziej agresywnych ruchów na rynku kapitałowym, bowiem Fortissio gwarantuje nam zabezpieczenie transakcji aż do 40 %.

fortissio

Możemy bez wątpienia powiedzieć, że są to jedne z najlepszych warunków jakie serwis oferuje swoim klientom – i to nie tylko w ujęciu krajowym, ale w skali międzynarodowej! Niezależnie od wybranego typu konta uzyskamy także dostęp do modułu Tick Tech, który to umożliwi nam porównywanie, zestawianie ze sobą oraz grupowanie dane dotyczące pozycji, w które pragniemy inwestować w czasie rzeczywistym. Platforma ta jest niezwykle przyjazna użytkownikowi i prosta w użyciu, a także może być w dowolny sposób konfigurowana, tak aby zapewnić klientowi maksimum komfortu. Co ważne, możemy z niej korzystać zarówno z poziomu komputera stacjonarnego czy laptopa, jak też z urządzenia mobilnego takiego jak smartfon lub tablet.

Sam moduł dostępny jest aż w 6 językach, natomiast inwestorom daje dostęp do ponad 150 instrumentów (ich baza jest nieustannie aktualizowana oraz uzupełniana o nowe pozycje), a dodatkowo codziennie mają oni możliwość zaznajomienia się z bieżącymi analizami, nowościami z rynków oraz powiadomieniami o pozycjach, w które najbardziej warto w danym okresie inwestować.

Nie bylibyśmy także sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o możliwości skorzystania z pomocy ekspertów do spraw obsługi klienta bezpośrednio z poziomu modułu Tick Tech. Widać, że platforma obserwuje działania konkurencji, wyciąga z nich wnioski, a także podejmuje wszelkie możliwe kroki, aby usprawnić oferowane konsumentom usługi i uczynić je jak najbardziej atrakcyjnymi dla inwestorów niezdecydowanych, którzy jeszcze nie są w pełni przekonani, na której platformie powinni oni zacząć obracać swoimi zapasami gotówki.

Opinie o Fortissio z którymi spotkaliśmy się na przestrzeni ostatnich miesięcy wydawały się początkowo nieco przesadzone, bowiem trudno było uwierzyć, że na polskim rynku działa tak dobrze prosperująca i oferująca użytkownikom tak lukratywne warunki platforma, jednakże sprawdziliśmy pogłoski samodzielnie i co ciekawe – okazały się one prawdą!

Fortissio, słowem podsumowania…

Nasza recenzja Fortissio zbliża się powoli ku końcowi, a więc warto byłoby wyciągnąć ostateczne wnioski i jednoznacznie odpowiedzieć naszym czytelnikom na nurtujące ich zapewne pytanie, a mianowicie – czy warto skorzystać z usług świadczonych przez tę platformę. Naszym zdaniem jak najbardziej tak! Mało który portal dla inwestorów oferuje tak korzystne kursy, zabezpieczenie transakcji oraz specjalne zniżki uzależnione od typu konta użytkownika. Co więcej, wybór tych ostatnich jest ponadprzeciętnie duży i z całą pewnością powiedzieć możemy, że bije on na głowę większość ofert, którymi starają się nowych klientów skusić inne serwisy tego typu.

Korzystnie na całokształt odbioru portalu wpływa także fakt, iż Fortissio to nie oszustwo czy strona powstała wyłącznie po to, by wyłudzać od klientów skuszonych dużym i szybkim zyskiem ich ciężko zarobione pieniądze. Nic z tych rzeczy! Firma stawia na przejrzystość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa obowiązującego na terenie całej Unii Europejskiej.

Z punktu widzenia użytkownika niezwykle istotny jest także fakt, iż może on liczyć na niemalże nieprzerwane wsparcie specjalistów zatrudnionych w Biurze Obsługi Klienta, dzięki czemu nie występuje ryzyko, że problemy czy niejasności, które należałoby rozwiązać możliwie jak najszybciej zostaną zapomniane lub też oczekiwanie na odpowiedź na nie ciągnąć się będzie w nieskończoność. Fortissio postawiło na zachodni model, w przypadku którego od zysku jeszcze bardziej liczy się zadowolenie klienta, a cała platforma przygotowana jest w taki sposób, aby mógł on korzystać z oferowanych usług bez najmniejszych trudności.

Wyróżnikiem serwisu jest również wprowadzenie modułu Tick Tec, który to bez wątpienia pomoże bardziej zaawansowanym inwestorom dokonywać jeszcze bardziej lukratywnych transakcji, natomiast osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z rynkami kapitałowymi znacznie ułatwi start – nie od dziś wiadomo bowiem, że to właśnie dzięki wiedzy i odpowiedniemu wsparciu można osiągnąć ponadprzeciętny sukces i to niezależnie od branży w której działamy!

Jak więc przedstawia się nasza ostateczna opinia? Przyznać musimy, że trudno nam w chwili obecnej doszukać się jakichkolwiek mankamentów platformy Fortissio, bowiem wszelkie ewentualne niedociągnięcia są naprawiane w przeciągu od kilku do kilkunastu dni, a sam serwis jest nieustannie aktualizowany, modernizowany i wzbogacany o coraz to nowe funkcjonalności. Możemy z czystym sercem przyznać, że właśnie takiej witryny brakowało na rodzimym rynku – niezawodnej, rozbudowanej i stworzonej z myślą o użytkowniku, nie natomiast o generowaniu możliwie jak największych zysków ze stratą dla inwestora.

Drogi czytelniku, jeżeli dysponujesz kilkoma setkami lub tysiącami dolarów, które chciałbyś przeznaczyć na inwestycje – Fortissio będzie strzałem w dziesiątkę, jako że pozwoli Ci szybko i bez najmniejszych trudności pomnożyć posiadane środki pieniężne!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Marek pisze:

    ogólnie działanie na forexie zwiazane jest z mozliwoscia fajnego zarobku lub straty. Mimo wszystko rynek jest interesujący i fajnie, że są jeszcze regulowani brokerzy! transakcje chronione to bajka to początkujących osób, pozdrawiam

  1. 19 stycznia, 2021

    […] Opinie o Fortissio i oferowanej przez firmę obsłudze klienta potwierdziły się. Nasze doświadczenia w tej kwestii były wyłącznie pozytywne. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *