Ethereum – Krótki przewodnik Fortissio Polska na kryptowaluta

Większość ludzi kojarzy technologia blockchain z Bitcoin. Jako pierwszy głównych kryptowaluta wzrośnie Bitcoin jest również link referencyjny do wszelkich nowych kryptowaluty rynku. Jest to zrozumiałe, ale Bitcoin i Ethereum są nie zupełnie to samo. Jest to przewodnik dla początkujących do Ethereum, tak, że ktoś może korzystać z informacji o nim. Ethereum wydaje się być na wzrost w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a zgodnie z Fortissio Polandexperts, jest doskonałym sposobem, aby wprowadzić więcej kontrowersji FX.

Do niedawna blockchain budynek wymagał jednolite tło w kodowania, matematyki, kryptografii i również – znaczne środki. Ale czasy stale się zmieniają, i jesteśmy na skraju innego trading Rewolucyjna Metoda ponownie.

Głosowanie elektroniczne, cyfrowo nagrane składników majątkowych, zgodność z przepisami i handlu – wszystkie te są opracowane i wdrażane szybciej niż kiedykolwiek przed. Ethereum zapewnia deweloperom bardzo potrzebne narzędzia do budowania aplikacji zdecentralizowanych – dołączyli pioneer Bitwa o inne oblicze świata finansów.

Co to jest Ethereum?

Krótko mówiąc, Ethereum jest otwarte oprogramowanie, które jest oparte na technologii blockchain. To umożliwia deweloperom tworzenie aplikacji zdecentralizowanych. Jest on podobny do Bitcoin, ale istnieją pewne różnice między tymi dwoma pojęciami.

Wewnątrz Ethereum blockchain nie kopalni za bitcoiny; pracy do zbierania eteru. Jest to rodzaj krypto token, który utrzymuje sieć będzie. Paliwa to chcąc nazwać w ten sposób. Może służyć jako zbywalne waluty, ale Eter jest również używany przez deweloperów aplikacji do opłacenia opłaty transakcyjne i wyznaczone usługi w sieci Ethereum. Bitcoin jest wciąż bardziej znanych w świecie handlu, Ethereum oferuje więcej opcji, i to jest powoli, ale stale rośnie wartość.

Korzyści z Ethereum’s zdecentralizowana platforma – Fortissio Polandcommentary

Mamy wszystkie pozytywy blockchain, z których niektóre są nawet lepsze z Ethereum.

  • Niezmienność – tam nie jest szansa, że osoba trzecia może zmienić danych.
  • Bezpieczeństwo – zdecentralizowanego oznacza, że nie ma centralnego punktu awarii. Kryptografii daje nam bezpieczeństwo naszego kodu. Te dwa łączą się w dobrze zabezpieczonej aplikacji przeciwko hacki i oszukańczych intencjach.
  • Korupcji i manipulacją – aplikacji znajdują się w sieci, które tworzą wokół idei konsensusu – oznacza to, że cenzura jest niemożliwe.
  • Brak przestojów – wszystkie aplikacje uruchamiane bez zatrzymania. One nie może ulec awarii i nie można wyłączyć.

Żaden system nie jest bezbłędny – wady Ethereum

Po pierwsze, inteligentne umowy jest termin używany do definiowania kodu komputerowego, który może ułatwić wymianę aktywów – pieniądze, treści, akcji, nieruchomości, nic o wartości. Inteligentne umowy kod jest napisany przez, oczywiście, ludzie – tak jest tak dobry, jak ludzie, którzy ją pisali. Błędów lub przeoczeń w kodzie może prowadzić do niepożądanych działań niepożądanych.

Jeśli ktoś odkryje błąd w kodzie, nie jest 100% skuteczny sposób radzić sobie z ewentualnego ataku. Masz dwie opcje – uzyskanie konsensusu w sieci lub przepisywanie wyznaczonego kodu. Te ostatnie nie pasuje w opisie blockchain, jak ma ona niezmienna natura. Również jeśli główny Strona podejmuje wszelkie działania, to podniesie wiele pytań o stan zdecentralizowanej z dowolnej aplikacji.

W sumie, Ethereum stało się jasne, że może przynieść pewne korzyści dla naszego systemu finansowego. Niesie ze sobą wiele pozytywnych cech, wraz z niektórych negatywnych możliwości. Czas pokaże, ile będzie Ethereum sukces. Ale teraz, wydaje się, można powiedzieć, że jest to opłacalna opcja dla inwestowanie.

Podziel się swoją opinia Ethereum z nami! Powiedz nam, co myślisz o kryptowaluta, chcielibyśmy to omówić tutaj!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *